Tučňáci jsou na třetím místě
نوشته شده توسط : cyclisme

Dnes večer Nashville Predators nemohli najít útočnou rýhu proti Pittsburgh Penguins, jít do přestřelky a prohrát skóre 2-1. Predátoři jsou na domácím ledě 23-13-1. Nashville skóroval 31 gólů, což představuje 13% šancí. Tentokrát Penguins vyhráli přestřelku a získali extra bod, když Sidney Crosby vyrazil svou přestřelku přes pětidilový zápas Pekky Rinne za vítězství 2-1 Penguins v Bridgestone Arena ve čtvrtek večer. Fanoušci v nhl dresy jsou z tohoto výsledku potěšeni. Jediná zajímavá věc je několik dobrých posunů od Dominika Simona a třetí řady. Řádek Crosby, stejně jako vždycky, také hraje znatelně dobře.

Přesčasy byly všechny Penguins po první minutě. Podařilo se jim chytit Predátory do své vlastní zóny a popřít jim změny v linii. Tučňáci mají nyní čtyřbodový náskok před Karolínou na třetím místě v divizi Metro poté, co Carolina zmařila třetí období vedoucí do Tampa Bay, 5-3. Hráči mají na sobě dres Pittsburgh Penguins a tvrdý trénink. POSLEDNÍ 10 HRY: Tučňáci: 6-2-2, průměrně tři góly, 4,7 asistence, 3,7 trestů a 8,5 trestných minut při současném vzdání se dvou branek na zápas s procentem 941.